У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей

У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей

Компанія Kness Group відкрила у Вінниці завод з виробництва сонячних панелей. За рік там можуть виготовляти сонячних панелей загальною потужністю 200 мегаватів. Це перший завод такої потужності в Україні.
Про це повідомляє Громадське з місця події.

Річна потужність першої черги підприємства сягатиме 200 мегаватів. До прикладу, цього б вистачило, аби щороку забезпечувати електроенергією 150 тисяч квартир, зазначають на виробництві.

Відкрила підприємство компанія Kness Group. Компанія планує продавати свої панелі як промисловим, так і побутовим користувачам.

Нині на заводі працює 120 осіб.

«Завод почне працювати з 15 лютого, зараз ми виготовляємо тестові лінійки. Ми навчили одну зміну працівників, у майбутньому завод працюватиме цілодобово, в три зміни. Ми плануємо цього досягти уже за кілька місяців», — повідомив у коментарі Громадському директор заводу Kness PV Олег Довбощук.

Нині на території Вінницької області сонячні електростанції генерують понад 250 МВт, цього року, розповів Громадському голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Цього року планують запустити виробництво ще 60 МВт.

Нагадаємо, навесні 2018 року Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 25,9 мільйонів євро на будівництво трьох сонячних електростанцій, які розташовуватимуться у Вінницькій області.